Hüküm ve Koşullar

Odabiliyo.com Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu feragatname (“Feragatname”, “Sözleşme”), Web Site Operatörü, “biz” veya “bizim”) ve siz (“Kullanıcı”, “siz” veya “sizin”) arasında yapılan bir anlaşmadır. Bu Yasal Uyarı, odabiliyo.com web sitesini ve ürün veya hizmetlerini (topluca “Web Sitesi” veya “Hizmetler”) kullanımınıza ilişkin genel yönergeleri, hüküm ve koşulları belirtmektedir.

Bu web sitesinde (odabiliyo.com) temsil edilen görüş veya düşünceler yalnızca İçerik oluşturucularına (yazarlar) aittir ve açıkça belirtilmedikçe, Web Sitesi Operatörü veya oluşturucularının profesyonel veya kişisel kapasiteyle ilişkilendirilebileceği veya ilişkilendirilmediği kişi, kurum veya kuruluşların görüşlerini temsil etmez. Bu web sitesi (odabiliyo.com) herhangi bir görüş, dil, din, etnik grup, kulüp, organizasyon, dernek, şirket veya bireysel kişilerin temsilcisi olarak kabul edilemez.

İçerik ve gönderiler

Bu web sitesinin (odabiliyo.com) herhangi bir bölümünü değiştirme, yazdırma veya kopyalama iznini verip vermemeyi saklı tutuyoruz. Bu Web Sitesinin (odabiliyo.com) herhangi bir bölümünün, ister basılı ister elektronik ister başka bir şekilde veya Web Sitesi Operatörünün açık izni olmadan başka bir web sitesine katıştırarak, çerçeveleyerek veya başka bir şekilde dahil edilerek başka bir çalışmaya dahil edilmesi kaynak gösterilmeden alıntılanması kesinlikle yasaktır.

Web Sitesindeki (odabiliyo.com) mevcut İçerik için yorum gönderebilirsiniz. Web Sitesi (odabiliyo.com) Operatörü’ne herhangi bir bilgi göndererek veya başka bir şekilde kullanıma sunarak, Web Sitesi Operatörüne burada yer alan bilgileri, görüntüleme, yayınlama, çoğaltma, yeniden oluşturma ve kopyalama hakkında sınırsız, sürekli hak vermiş olursunuz. Bu web sitesi’nin (www.odabiliyo.com) adını kullanarak yaptığınız yasadışı iş/işlemler yasal yükümlülük oluşturur ve kanuni yaptırımları olur.

Bu web sitesinde (odabiliyo.com) diğer kullanıcılar veya doğrudan siteye yöneticileri, yayıncıları veya kullanıcılarını küçük düşürücü, hilekârlık, müstehcen yorumlar/görüntüler, tehdit oluşturan hareketlerde bulunma, başkalarının gizlilik haklarının ihlali veya yasadışı olan içerik paylaşımı yapılamaz. Kullanıcılar, içerik sayfalarının altında bulunan yorum kısmında paylaştığı her yorumdan yasal olarak sorumludur ve site yönetiminin bu yorumları yayınlayıp yayınlamama hakkı saklıdır.

Bu web sitesinde (odabiliyo.com) Başka bir kişi veya kuruluşun fikri mülkiyet haklarını ihlal eden içerik yayınlayamazsınız. Herhangi bir bilgisayar yazılımının veya donanımının işleyişini bozmak, zarar vermek veya sınırlamak için tasarlanmış herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka bir kod içeren herhangi bir içerik yayınlayamazsınız. Bu Web Sitesine (odabiliyo.com) İçerik göndererek veya yayınlayarak, Web Sitesi Operatörüne herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle İçeriği düzenleme ve gerekirse kaldırma hakkı vermiş olursunuz.

Tazminat ve garantiler

Web Sitesinde (odabiliyo.com) yer alan bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için her türlü çabayı sarf ediyoruz ve doğru olduğunun garantisini kesinlikle vermiyoruz. Web Sitesi Operatörü herhangi bir hata veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlardan sorumlu değildir. Web Sitesindeki tüm bilgi ve Hizmetler, bu bilgilerin veya Hizmetlerin kullanımından elde edilen tam, doğruluk, güncellik veya sonuçların hiçbir garantisi olmaksızın ve açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın “olduğu gibi” sağlanır. Web Sitesi Operatörü veya ortakları, çalışanları veya acenteleri, web sitesindeki (odabiliyo.com) bilgilere güvenerek alınan herhangi bir karar veya eylemden veya bu tür zararların olasılığı tavsiye edilse bile, neticede oluşan özel veya benzer zararlardan dolayı size veya bir başkasına karşı hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Web Sitesindeki bilgiler sadece genel bilgi amaçlıdır ve herhangi bir profesyonel tavsiye sunmak için tasarlanmamıştır. Lütfen ihtiyacınız olduğunda profesyonel yardım isteyin. Ayrıca, Web Sitesinde ve bu sayfayla bağlantılı tüm sayfalarda yer alan bilgiler herhangi bir zamanda ve uyarı olmaksızın değiştirilebilir.

Bu Yasal Uyarı’nın web sitesinde güncelleştirilmiş bir sürümünün yayınlanmasından sonra, web sitesi, ürün veya hizmetlerle ilgili olarak bu Yasal Uyarıyı herhangi bir zamanda değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bunu yaptığımızda, bu sayfanın altındaki güncellenmiş tarihi gözden geçireceğiz. Bu tür değişikliklerden sonra Web Sitesini kullanmaya devam etmek, bu tür değişikliklere rızanızı teşkil edecektir.

Bu feragatnamenin kabulü

Web Sitesini kullanmaya devam ederek bu Yasal Uyarıya bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Yasal Uyarı’yı okuduğunuzu ve tüm hüküm ve koşullarını kabul ettiğinizi kabul edersiniz. Bu Yasal Uyarı’nın koşullarına uymayı kabul etmezseniz, Web Sitesini kullanma veya bunlara erişme yetkiniz yoktur.

Bizimle iletişim kurun

Bu Yasal Uyarı hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçmek isterseniz, bunu iletişim formu aracılığıyla yapabilirsiniz

Bu belge en son 17 Eylül 2020 tarihinde güncelleştirilmiş

Yeniden Hoşgeldin

Aşağıdan hesabınıza giriş yapın

Yeni hesap oluştur!

Kayıt için aşağıdaki formları doldurun

*Web sitemize kayıt olarak, Şartlar ve Koşulları kabul etmiş olursunuz ve Gizlilik Politikası.

Parolanızı alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.